SİYASET:
banner17
MHP Osmaniye Teşkilatından Bahçeli'ye ziyaret

    YGRT
    Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Ümmet Kaya, Yönetimi ve Üst Kurul delegeleri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.
MHP Osmaniye İl ve Merkez İlçe Teşkilatı, Genel Merkezi ziyaretinden önce MHP Kurucu Genel Başkanı Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in kabri başında dua ettiler. Daha sonra Anıtkabire giderek Türkiye Cumhuriyeti'nin kurususu Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istiratgahını ziyaret ettiler. Bu ziyaretlerin ardından Genel Merkaze gelen MHP Osmaniye İl ve Merkez İlçe Teşkilatını MHP MYK üyesi Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy karşıladı.
Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye çalışmalar hakkında bilgi veren MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, 2 ay gibi kısa bir sürede yaptıkları faaliyetleri rapor olarak sundu. Önümüzdeki günlerde yapacakları faaliyetleri Lider Bahçeli'ye anlatan MHP Osmaniye İl Başkanı Loş, 4 Ocak ilk Ülkücü Şehidimiz Ruhi KILIÇKIRAN'nın hakka yürüyüşünün yıldönümünde ve  7 Ocak Osmaniye'nin kurtuluşunda Belediyenin etkinlikleriyle beraber İl Teşkilatının da programları olduğunu belirtti. MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih LOŞ, ilerleyen günlerde tekrar ziyarete geleceklerini ve bu gelişlerinde proje sunacaklarını, ifade ederek Genel Başkan Devlet BAHÇELİ'ye bizleri kabul ettiğiniz için şahsım ve yönetimim adına sizlere teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.
MHP Lideri Devlet BAHÇELİ ise konuşmasına Osmaniyeli hemşerilerimi burada görmekten mutluluk duyuyorum, hoşgeldiniz, kalbi devlet, millet, vatan, bayrak sevgisiyle atan aziz Osmaniyeli hemşerilerim, kıymetli Yönetim Kurulu üyelerim, öncelikle zor bir göreve talip olduğunuz için sizleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Bu kutlu davaya hizmet etmek sizlere nasip oldu. Gururla söyleyebilirim ki, Milliyetçi Hareket Partisi'nin dinamik, atılgan, gözü pek, çalışkan, azimli ve inanmış kadroları görev ve sorumluluklarının ziyadesiyle bilincindedir, sizlerde bu kadroların içindesiniz diye başladı.
    Lider BAHÇELİ , Partimizin ana omurgası olan İl ve İlçe Başkanlarımız ve Yönetim kadroları taşıdıkları tarihi vazifenin, üstlendikleri milli görevin farkındadır. Yeni göreve gelen yönetimlerimiz deyim yerindeyse bir güven, iman ve heyecan tazelenmesi olarak da görülmelidir.Sizler Milliyetçi Hareket Partisi'ni illerinizde temsil etme görevini elde etmişlerdir dedi.üstlenmiş bulunmaktasınız dedi.

MHP Genel Başkanı Devlat BAHÇELİ, Türk milletinin hizmetindeki bir görevin ve tarihi bir misyonun nöbet değişimi olan kongrelerimiz, 48 yıllık onurlu mazimize, partililerimizin teveccühlerine uygun olarak gerçekleşmiştir.Büyük sonuçlara ulaşmak, yüksek hedeflere yönelmek günlük sorunlara takılmadan, inançlarda ve ülkülerde kırılma yaşamadan istikrarlı, kendisini aşmış şahıslara değil ülkülere odaklanmış dava adamlarının maharetidir.Tarih boyunca büyük davalar, büyük hayalleri olan, isteyen, kendini adayan, rahata ve kolaya eyvallah etmeyen insanların omuzlarında yükselmiştir diye konuştu.
 Büyük başarıların büyük hedeflerin sonucunda ortaya çıktığını ifade eden Lider BAHÇELİ, gündelik hayatın kaygıları altında vizyonları kısıtlanmış kiitlelere anlam ve güç kazandıran da büyük dava adamlarının varlığı vegösterdikleri istikamet olmuştur.Görev alan arkadaşlarımız, bir yandan 48 yıllık bir siyasal yolculuğun zorlu ve şerefli sorumluluğunu üstlenecekler, diğer yandan partimizi umut dolu geleceğe götüreceklerdir. Şüphe yoktur ki, milli konulardaki duruşumuz ve tavrımız çözülmeye çalışılan milli birlik ve kimliğin en önemli güvencesidir,ve milli devlet yapımızın devamının en sağlam dayanağıdır.Şehadetlerle, kahramanlıklarla ve sıkıntılarla bugünlere taşınmış bu davanın şuurunda olduğunuzu biliyor ve siz değerli Osmaniyeli hemşerilerime samimiyetle güveniyorum ifadelerini kullandı.
     Türkiye'nin Milliyetçi Hareket Partisine ihtiyacı olduğunu belirten MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, birlik ve beraberlik içinde kalarak, kimseyi incitmeden, kimseyi kırmadan, kimseye tepeden bakmadan, eğer varsa dargınlık ve kırgınlıkları teker teker telafi ederek herkesi kucaklamanız başlıca isteğimdir.Ülkü sahibi olmanın en önemli ön şartı benliğimizi, şahsi ihtiraslarımızı, dünyevi taleplerimizi yüksek hedeflerin potasında eritebilecek fedakarlığı ispatlamaktan geçmektedir.Sevdamız Türkiye, sevincimiz Türk milleti olmalıdır sözlerine yer verdi.
Lider Devlet BAHÇELİ konuşmasını, sizler bir siyasetin temsilcisi olmanın yanında, büyük bir ideolojinin, Türk-İslam davasının, kutlu bir ruhun neferlerisiniz. Unutmayınız ki, Türkiye Milliyetçi Hareket Partisine, Türkiye sizlere emanettir.Osmaniyemizde partimizi bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en iyi şekilde temsil edeceğinize inancım tamdır. Uzak hedefleri kucaklamak, hayal gibi görülen ülkülerin peşinde koşmak, ancak ve ancak gönlü, yüreği, vicdanı, ruhu, heyecanı ve şuuru büyük ülkü erlerinin harcıdır. Bu gönül, bu yürek, bu vicdan, bu ruh, bu heyecan ve şuur hepinizde fazlasıyla mevcuttur. Bu vesile ile siz aziz hemşerilerimi burada görmekten mutluluk duyduğumu ifade ediyorum. Görev alan arkadaşlarımı tebrik ediyor, Osmaniyeli hemşerilerimi en derin sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyorum diye tamamladı.
MHP Osmaniye İl ve Merkez İlçe teşkilatı Genel Sekreter İsmet BÜYÜKATAMAN, Genel Başkan Yardımcıları Sadir DURMAZ, Emin Haluk AYHAN ve Mehmet Nazif GÜNAL'ı ziyaret ederek programlarını sonlandırdılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

TBMM Başkanı Kahraman: Büyük devletin dertleri...
TBMM Başkanı Kahraman: Büyük devletin dertleri de büyüktür

Haberi Oku