Tüm insanlığı tehdit eden, dini, dili, ırkı, mezhebi olmayan ve nerde olursa olsun meydana gelen terör olaylarını lanetliyorum. Ülkemiz, Fransız sömürgesi olmasın ve bayrağı dalgalanmasın diye canını veren Aziz şehidlerimizide rahmetle anıyorum. Ayrıca Paris’teki terör olaylarından dolayı profil resmini Fransız bayrağıyla donatanlar sizleri de kınıyorum. 30 yıldır ülkemizde meydana gelen terör eylemlerinde onbinlerce insanımızın öldürülmesine ve onbinlerce askerimizin ve polisimizin şehit edilmesine karşı Ey Fransa neden sessiz kaldın? Müslüman olunca susuyorsunuz ve başınızı kuma gömüyorsunuz. Afrika’da sizin gibi sömürgeci ülkelerin yüzünden hergün yüzlerce insan açlıktan ölüyor. Bu insanların ülkesini sömürerek kendi vatandaşınızı rahat yaşatmak için her türlü ayak oyunlarını Afrika’da yapıyorsunuz. Afrika’da insanların bırakın iliklerini artık kemiklerini sömürüyorsunuz. Ülkemiz ve bu ülkenin vatandaşı olarak terörü ancak biz biliriz.30 yıldır terör eylemlerimden dolayı her gün canımız yanıyor. Sizin ülkenizde terör eylemleri olunca ve ölenlerde sizden olunca dünyayı ayağa kaldırıyorsun. Bu zihniyetinizi de lanetliyorum. Hani senin Kardeşlik, Eşitlik ve Özgürlük ilkelerin nerede? Hani demokrasin nerede? Müslüman ülke olunca ve bu ülkede Türkiye ise, yıkmak ve bölmek için elinden geleni yapıyorsun. İstihbarat birimleriniz ülkemizi kana boyayan teröristleri eğitiyorsunuz ve ülkeniz de kucak açıyorsunuz. Zamanı geldiğin de ülkemize karşı kullanıyorsunuz. Çok değil, bundan 6 ay önce Fransız Cumhurbaşkanı Sayın Hollande, teröristleri sarayında ağırlamıştır. Teröristleri destekleyen Fransa bunu unutmadık.

Paris’te meydana gelen terör eylemlerin den dolayı Fransızlar şokta. Dünyanın neresinde olursa olsun terör eylemlerini asla tasvip etmiyoruz. Çünkü insanlık zarar görüyor. İnsanlar arasında uçurumlar açılıyor. Şu an 5.Cumhuriyet döneminde olan Fransa ilk defa böyle bir terör eylemleriyle karşılaşıyorlar. İlk defada 3 günlük yas ilan ediyorlar. Böyle bir terör eylemi olacağı istihbaratı alınmış, yani bilinen bir şey. İstihbarat zaafına uğradıklarını düşünmüyorum. Fransa bir polis devletidir. Nasıl diğer ülkelerin Ortadoğu da emelleri varsa; Fransa’nın emelleri vardır. Hatta, Ortadoğu da Amerika’yla birlikte hareket etmektedir. Ortadoğu da petrol var, bölgede yer altı maden kaynakları var. Petrole sahip olan güçlüdür. Bu bölgede yaklaşık 1 asır olacak, hep savaş, terör var. Petrolün çıkarıldığı ülkelerde, devlet başkanları indiriliyor. İç kargaşalar, kaoslar, terör eylemleri ve hükümetlerin ömürlerinin kısa olması petrole ve doğal kaynaklara sahip olmak isteyen güçlerin oyunlarıdır. Bu oyunculardan biriside Fransa’dır. Diğer ülkeler gibide Fransa’da bu bölgede güçlü bir Türkiye istemiyor. Emellerini gerçekleştirmek için Türkiye’nin zayıflamasını istiyorlar. Bu nedenle Türkiye’de terör eylemlerine karşı sessiz kalmaktadır. Ama işte bugün terör kendilerini vurunca paniklemeye başlıyorlar.

5.Cumhuriyeti yaşayan Fransa bu terör eylemlerini bahane ederek, 6.Cumhuriyete geçerek yeni kanunlar, yasalar çıkaracaktır beklide. Terör olaylarını bahane ederek gerek Fransa’da gerek diğer Avrupa ülkelerinde var olan İslam düşmanlığını daha da körükleyerek, Müslümanlar aleyhine acımasızca propaganda yapacaklardır. Fransa’nın ve diğer Avrupa ülkelerinin ortak korkusu Avrupa Müslüman nüfusu hızla artmaktadır. Fransa Cezayir’de 1,5 milyon Müslümanı katletti. Hiç kimse çıkıp ta Hıristiyanlığı terör dini ilan etimi? İslamı tanıyan Avrupalı gençlerin sayısı artmaktadır. Bu gençler İslamın güzelliğini anlayınca Rabbimde onları hidayet kavuşturuyor. İslam da terör olmaz, insanlığa değer verir.. Müslümanlar terörist değildir. Müslümanları teröristmiş gibi göstermek isteyen, Islama düşmanlık yapan ülkeler vardır. Ağır bir imtihandan geçiyoruz. Rabbim, ülkemizi ve Müslümanları her türlü şerden beladan ve kazadan korusun.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.